Menu

Echipa Toyota Brasov  va asteapta cu drag sa va impartaseasca o experienta placuta in ceea ce priveste procesul de calatorie prin lumea Toyota pornind de la descoperirea si cunoasterea modelelor Toyota , la intampinarea dorintelor si nevoilor Dumneavoastra privind alegerea potrivita ( Test Drive), la variante de finantare, la un proces de achizitionare transparent si facil pana la servicii profesionale de Post Vanzare – Service
 
Denumirea completa a societatii: SC MOTORS MANAGEMENT SRL
Adresa Sediu Social:   Mun. Sacele, Str. Poiana Angelescu, nr. 11, Jud. Brasov, Romania
Nr inreg. Reg. Comertului:    J8/1174/2012
CUI:    RO30490818
Capital social:    100.000 RON


Director General Toyota Brasov

 

Dragos Hansa

Director General

dragos.hansa@brasov.toyota.ro

+40 722 210 780 / +40 268 327 474

Vanzari

Director Vanzari

 

Cristian Radu

Director Vanzari

cristian.radu@brasov.toyota.ro

+40 730 250 355 / +40 268 327 474

Consultanti Vanzari 

Mihaela Groza

Consultant Vanzari

mihaela.groza@brasov.toyota.ro

+40 730 250 354 / +40 268 327 474

Raluca Neagu

Consultanti Vanzari Toyota Plus

raluca.neagu@brasov.toyota.ro

+40 268 327 474

Lucian Porumboi

Consultant Vanzari

lucian.porumboi@brasov.toyota.ro

+40 730 250 353 / +40 268 327 474

Fredy Botezatu

Consultant Vanzari

fredy.botezatu@brasov.toyota.ro

+40 733 510 012 / +40 268 327 474

Asistent Logistic - Clienti 

Iulia Tofan

Asistent logistica - clienti

iulia.tofan@brasov.toyota.ro

+40 730 250 380 / +40 268 327 474

Service 

Service Manager 

Dumitru Popa

Manager service

dumitru.popa@brasov.toyota.ro

+40 730 250 356 / +40 268 327 474

Director Tehnic 

Catalin Avadanii

Director Tehnic

catalin.avadanii@brasov.toyota.ro

+40 730 250 358 / +40 268 327 474

Consilieri Service Mecanica – Tinichigerie Vopsitorie 

Alexandru Mateescu

Consilier service

alexandru.mateescu@brasov.toyota.ro

+40 730 250 377 / +40 268 327 474

Razvan Lorand Szanto

Consilier service

razvan.szanto@brasov.toyota.ro

+40 730 250 379 / +40 268 327 474

Consilier Piese- Service 

Liviu Sandu

Coordonator piese schimb si accesorii

liviu.sandu@brasov.toyota.ro

+40 730 250 369 / +40 268 327 474

Consultant  Daune

Valentin Irimescu

Consultant Daune

valentin.irimescu@brasov.toyota.ro

+40 730 250 357 / +40 268 327 474

Coordonator Departament Tinichigerie Vopsitorie 

 

Lucian Luchian

Coordonator Departament Tinichigerie Vopsitorie

lucian.luchian@brasov.toyota.ro

+40 730 250 376 / +40 268 327 474

Relatii Clienti 

Camelia Turlea

Responsabil Relatii Clienti

camelia.turlea@brasov.toyota.ro

+40 730 250 370 / +40 268 327 474